Aktuality

Data Center Golf Tournament 2018

V pátek 21. září 2018 se konal v pořadí třetí ročník golfového turnaje Data Center Golf Tournament. A stejně jako v loňském roce se akce uskutečnila na soukromém hřišti Casa Serena v obci Roztěž nedaleko Kutné Hory. Turnaj pořádala společnost DataSpring ve spolupráci s firmami SafeDX, Foxconn a KKCG u příležitosti 2. narozenin Datového centra Praha.

Turnaj se hrál formou Texas Scramble týmů – hráči ve flightech nebojovali mezi sebou s cílem zlepšit svůj vlastní handicap, ale hráli jako jeden tým. Akce se zúčastnilo rekordních 76 hráčů (19 flightů) z řad zákazníků a technologických partnerů a další nehrající hosté. Počasí bylo doslova letní, teplota se vyšplhala ke skoro 30 stupňům. Co víc si na konci září přát 😊

Stejně jako v loňském roce byla zajímavým zpestřením dne účast české profesionální golfistky Edity Urbanové, která v průběhu vložené soutěže „Beat the Pro“ prověřovala um jednotlivých hráčů.

I letos jsme na turnaji byla využili golfovou aplikaci z dílny vývojářů partnerského FoxconnDRC, která umožňuje online zapisování výsledků, sledování aktuálních výkonů jednotlivých flightů (dle typu hry i hráčů) a která také sama umí během několika vteřin spočítat výsledky turnaje.

Během turnaje podpořili hráči nově vznikající Muzeum Malešov, které mapuje historii nedaleké obce a jejích významných rodáků.

Všem golfistům děkujeme za účast a za skvělé výkony na hřišti. Velký dík patří společnosti Foxconn za možnost využití golfového hřiště Casa Serena, které právem patří mezi nejlepší české golfové lokality. A v neposlední řadě děkujeme všem partnerům za jejich podporu při realizaci akce. Příští rok na hřišti Casa Serena na viděnou.