Aktuality

DataCenter Golf Tournament

V pátek 22. září 2017 se konal již druhý ročník golfového turnaje DataCenter Golf Tournament. A stejně jako v loňském roce se akce uskutečnila na soukromém hřišti Casa Serena v obci Roztěž nedaleko Kutné Hory. Turnaj pořádala společnost DataSpring ve spolupráci s firmami SafeDX, Foxconn a KKCG u příležitosti 1. narozenin Datového centra Praha.

Turnaj se hrál formou Texas Scramble týmů – hráči ve flightech nebojovali mezi sebou s cílem zlepšit svůj vlastní handicap, ale hráli jako jeden tým. Akce se zúčastnilo 66 hráčů z řad zákazníků a technologických partnerů a další nehrající hosté. Počasí všem zúčastněným přálo, po celý den bylo příjemných 15 stupňů, tedy ideální golfová teplota.

Zajímavým zpestřením dne byla účast dvou českých profesionálních golfistek. Edita Urbanová v průběhu vložené soutěže „Beat the Pro“ prověřovala um jednotlivých hráčů. Karolína Vlčková, která momentálně studuje na Floridě, se aktivně zapojila do hry a posílila jeden z flightů.

Na turnaji byla představena také zajímavá technologická inovace z dílny vývojářů partnerského FoxconnDRC – aplikace, která umožňuje online zapisování výsledků, sledování aktuálních výkonů jednotlivých flightů (dle typu hry i hráčů) a která také sama umí během několika vteřin spočítat výsledky turnaje. A právě možnost online sledovat, jak si vedou ostatní flighty hráči ocenili nejvíc 🙂

Během turnaje podpořili hráči lokální organizaci Cesta životem bez bariér, která se stará o lepší životní podmínky pro hendikepované spoluobčany.

Všem golfistům děkujeme za účast a za skvělé výkony na hřišti. Velký dík patří společnosti Foxconn za možnost využití golfového hřiště Casa Serena, které právem patří mezi nejlepší české golfové lokality. A v neposlední řadě děkujeme všem partnerům za jejich podporu při realizaci akce. Příští rok na hřišti Casa Serena na viděnou.