Aktuality

DataSpring Datacenter Open Day, 13. 9. 2017

Zveme na DataSpring Datacenter Open Day, 13. 9. 2017 v Lužicích u Hodonína

Zajímají tě nové technologie? Rád bys viděl/a, jak funguje datové centrum? Chceš získat nové zkušenosti v oblasti IT? Pokud sis alespoň jednou odpověděl/a ANO, pak tě zveme na Open Day v datacentru DataSpring, který se bude konat 13. září 2017 v Lužicích u Hodonína. Čeká tě komentovaná prohlídka TIER III datového centra a prezentace o tom, jaké technologie v datacentru využíváme. V datacentru na tebe bude čekat také občerstvení.

Pokud budeš mít zájem, prosím, registruj se pomocí tohoto formuláře.

Můžeš si vybrat mezi dopolední a odpolední částí:
Dopolední část:
10:00 – přivítání
10:30 – komentovaná prohlídka TIER III datového centra
11:45 – prezentace Moderní technologie v datacentru
12:30 – zakončení

Odpolední část:
13:30 – přivítání
14:00 – komentovaná prohlídka TIER III datového centra
15:15 – prezentace Moderní technologie v datacentru
16:00 – zakončení

Více o DataSpring:
Jsme nejrychleji rostoucí technologická firma v České republice (dle Deloitte Technology Fast 50). Poskytujeme profesionální cloudové a IT služby, jsme specialisty na analýzu a zpracování dat, nabízíme služby řešící dílčí části GDPR, poskytujeme poradenství v oblasti Business Intelligence a využití dat a informací pro rozvoj podnikání.
Ve vlastních datových centrech v Lužicích u Hodonína a v Praze využíváme nejmodernější technologie předních světových výrobců, jako jsou HPE, Cisco, Commvault, Fortinet, Microsoft či VMware. Nebojíme se investic do nových trendů a inovací. Naši specialisté tak mají příležitost pracovat vždy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Pokud chceš získat nové zkušenosti v oblasti IT a láká tě představa práce s nejmodernějšími technologiemi, podívej se na aktuálně otevřené pozice: www.dataspring.cz/kariera