Aktuality

DataSpring opět personálně posílil

Tým DataSpring v Praze i v Kolíně rozšířilo hned několik nových kolegů, kteří nastoupili na pozice: Infrastructure Architect, Data Analyst a Specialista IT Service Desku. A stále nabíráme – volné pozice najdete na www.dataspring.cz/kariera.

Lukáš Váša
Na pozici Infrastructure Architect nastoupil Lukáš Váša. Lukáš má více než 15 let zkušeností v IT se specializací na vysoce dostupné serverové technologie, převážně na Linux/Unix platformě. Pracoval od čistě technických pozic typu system engineer a integrator, přes service management a posledních roky jako infrastructure a solution architekt. Má rád bližší kontakt s technologiemi, ale i kontakt se zákazníkem a prezentaci řešení. Posledních 8 let Lukáš strávil ve velkých mezinárodních korporacích, takže se u nás těší na méně procesní prostředí.

Michaela Zavřelová
BI tým rozšířila Michaela Zavřelová, která nastoupila na pozici Data Analyst. V DataSpring je zodpovědná za tvorbu predikčních modelů, dolování znalostí z databází a konstrukci standartních statistických analýz a také významně zvyšuje procentuální zastoupení žen v BI teamu. Míša v současné době studuje poslední ročník magisterského studia na Vysoké škole ekonomické v oboru Statistika a Datové inženýrství. Od roku 2017 spolupracuje s Českým statistickým úřadem na tvorbě indexů spotřebitelských cen a implementace Scanner dat do výpočtu ukazatele inflace.

Jan Blahník
Jan Blahník nastoupil na pozici Specialista IT Service Desku a rozšířil tak tým v Kolíně. Je zodpovědný za technickou podporu, komunikaci s klienty a efektivní řešení jejich problémů.

Tomáš Jedlička
Kolínský tým Service Desku rozšířil i Tomáš Jedlička, který nastoupil na pozici IT Service Desk Specialist. Je odpovědný za monitoring systémů, vyhodnocování a řešení servisních požadavků a také poskytování odborné IT podpory klientům. Tomáš začal svou kariéru jako pomocný IT pracovník na městském úřadě v Českém Brodě. Zabýval se se hlavně podporou ostatních zaměstnanců po IT stránce. Poté byl zaměstnán na krátký čas jako administrativní pracovník v advokátní kanceláři. Do DataSpring přichází z rodinné firmy, kde působil na pozici obchodního zástupce.