Aktuality

DataSpring podporuje házenkářky z Hodonína

Před třemi lety, 24. dubna 2015, společnost DataSpring slavnostně otevřela nové datové centrum v Lužicích u Hodonína. Nové datacentrum nabídlo nejen další pracovní příležitosti v kraji, ale v širším kontextu také nejvyspělejší technologie v oblasti infrastruktury a zabezpečení dat.

DataSpring se po třech letech úspěšného fungování na českém cloudovém trhu vyvinul v úspěšnou firmu, která byla v anketě Deloitte Fast 50 vyhodnocena jako jako nejrychleji rostoucí technologická společnost v České republice. K tomuto úspěchu jí dopomohla sázka na inovace a pokročilé technologie, díky které si vybudovala důvěru několika desítek spokojených zákazníků.

Před pár dny jsme oslavili pomyslné třetí narozeniny našeho datacentra. K narozeninám datového centra jsme si dali hezký dárek – podělili jsme se o svou radost z obchodních úspěchů a našeho růstu a podpořili jsme lokální sportovní klub. Stali jsme se pro letošní sportovní sezonu partnerem úspěšného Házenkářského klubu Hodonín, z.s., který se věnuje aktivní podpoře a rozvoji ženské házené na Hodonínsku. (http://www.hkhodonin.cz/)