Aktuality

DataSpring představuje nové kolegy

Eva Závodská
Na pozici Office Managerky nastoupila Eva Závodská. V DataSpring je zodpovědná za administrativu spojenou s back office, dále pak odpovídá za administrativu spojenou s podporou obchodního týmu.

Eva vystudovala psychosociální studia na UK a věnovala se administrativní činnosti s přesahem do neziskové oblasti, HR, realit či korporátních daní v PwC. Zkusila si také výuku angličtiny a psychologie na střední škole. Jazykově a kulturně obohacující byl pro ni dlouhodobý pobyt a práce na Novém Zélandu, v Austrálii a studium Angličtiny v Anglii.

Mezi její volnočasové aktivity patří jóga, pilates, plavání, turistika či wellness.

 

Lubomír Bukovjan
Technologický tým posílil Lubomír Bukovjan na pozici Security Architect. Náplní jeho práce je tak vše, co se týká IT bezpečnosti, a jak už napovídá název pozice, hlavně z pohledu architektury.

Od dob studií Lubomír pracoval jako programátor a následně v oblasti IT bezpečnosti. Tři a půl roku strávil na pozici Security specialisty ve společnosti Tieto, stejně dlouho pak ve firmě Corpus Solutions. Staral se především o firewallová řešení a analýzu bezpečnosti sítě.

K jeho zálibám patří cestování, koncerty, běhání a v neposlední řadě i posezení s přáteli.

Aktuálně hledáme do svého týmu další nové kolegy na obchodní i technické kolegy pro všechny naše lokality – pro datové centurm Lužice, ServiceDesk Kolín i sídlo firmy v Praze. Volné pozice najdete na www.dataspring.cz/kariera.