Aktuality

DataSpring představuje nové kolegy

Tým DataSpring v Praze, v Kolíně, ale také v Lužicích u Hodonína v minulých týdnech rozšířilo hned několik nových kolegů. Naše řady se rozrostly o Specialisty IT Service Desku, Key Account Managera, Solution Architecta nebo Systémového Administrátora. A stále nabíráme – volné pozice najdete na www.dataspring.cz/kariera

Jiří Kuthan
Na pozici IT Service Desk Specialist nastoupil Jiří Kuthan a rozšířil tak tým v Kolíně. Je zodpovědný za komunikaci s klienty a efektivní řešení jejich problémů. Jirka vystudoval Střední odbornou školu řemesel v Kutné Hoře a do DataSpring přišel ze společnosti Flexima, kde pracoval jako kontrolor kvality.

Jan Halouzka
Obchodní tým rozšířil Key Account Manager Jan Halouzka, který má na starosti přitáhnout nové zákazníky pod naše křídla. Honza po skončení GSMobile Group a.s. založil společnosti, které se zabývaly prodejem služeb mobilních operátorů. Ve Frýdku-Místku k tomu postavil call centrum, v Praze měl obchodní kanceláře jako oficiální partner Vodafone, kde prodával služby pro SoHo a SME zákazníky. Po „tarifní revoluci“ se rozhodl v této oblasti utlumit aktivity a začal se věnovat rodině a svému velkému koníčku — autům. Profesně na „chvíli“ zakotvil jako Manager autoservisu Škoda. V oblasti ICT se ale přeci jenom cítí lépe, a proto přijal nabídku pracovat u nás.

Jiří Zlámal
Do týmu Technology nastoupil na pozici Systém Administrator Jiří Zlámal. Je zodpovědný za fungování Hyper-V prostředí a Windows serverů. Před příchodem do DataSpring pracoval jako vedoucí oddělení komunikace a technik ICT ve firmách Comimpex a Stavební firmě plus.

Jiří Zemek
Na pozici Solution Architect nastoupil Jiří Zemek. Před příchodem do DataSpring pracoval například v Okresní správě spojů jako technik telekomunikačních zařízení, v Českém Telecomu a v CSC Computer Services pak měl na starosti IT podporu koncových zákazníků.