Aktuality

Díky upgradu VMware nabídne DataSpring zákazníkům lepší služby

Díky upgradu VMware nabídne DataSpring zákazníkům lepší služby 

V DataSpring neustále sledujeme aktuální technologické trendy a přizpůsobujeme jim nabídku našich služeb. Zároveň se také snažíme reflektovat poptávku a potřeby našich klientů. Veškeré změny v portfolio však vždy provádíme s důrazem na poskytování především stabilních služeb. Jedním z takových kroků je právě upgrade virtualizační platformy VMware.

První fáze avizovaného upgradu VMware na aktuální verzi 6.5. proběhla 13. a 14. března, další fáze právě probíhá. V nové verzi naleznete nejen “estetické”, ale i četné technické změny. Mezi první, které stojí za povšimnutí je absence tlustého klienta pro správu, kterého nahradil HTML5 klient. Původní Flash klient, který nabízí nejvíce administrativních možností, samozřejmě zůstává.

Výhodami VMware v6.5 oproti (námy využívané) předchozí verzi jsou – lepší výkon, stabilita, optimalizovaný HA mód (Proactive HA), jednodušší life cycle management, nový DRS a vylepšený Fault Tolerance. V další fázi budeme upgradovat VMware hosty a přecházet v rámci podpory na nejnovější verze virtuálního hardwaru.