O nás

Jsme DataSpring

Jsme nejrychleji rostoucí technologická firma v České republice v roce 2016 (dle Deloitte Technology Fast 50). Poskytujeme profesionální cloudové a IT služby, věnujeme se také oblasti bezpečnostních služeb, správě a poskytování databází a nově také nabízíme první český pleAzureStack, službu postavenou na Microsoft Azure.

Stavíme na partnerství se světovými technologickými lídry, zázemí vlastních moderních datových center a hlubokých znalostech svých expertů. Jsme partnerem malým i velkým firmám, kterým pomáháme racionalizovat IT, zlevňovat provoz a přinášet potřebnou flexibilitu pro jejich rozvojové záměry. Jsme držitelem certifikace Systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) ISO/IEC 27001:2013. Jsme členem investiční skupiny KKCG.

Výroční zpráva za rok 2018

Naše datová centra

Navrhli jsme je v souladu s posledními trendy. Vybavili je nejnovějšími technologiemi a umístili je do dvou bezpečných, geograficky oddělených lokalit — v Praze a v jihomoravských Lužicích. Jako jedno z mála datacenter v ČR získalo DC Lužice od Uptime Institute mezinárodní certifikaci Tier III. Systém souběžné správy nám v něm umožňuje provést údržbu jakékoliv části bez nutnosti přerušení činnosti. To vše dělá z DC Lužice spolehlivou a bezpečnou platformu pro poskytování služeb.

 

Více o datových centrech

Dlouhodobá partnerství

Spoléháme se výhradně na vlastní datová centra umístěná v České republice. Jsou nepřetržitě střežená a postavili jsme je podle posledních trendů s využitím technologií renomovaných firem. S klíčovými partnery navazujeme dlouhodobá partnerství. Naleznete mezi nimi uznávané značky jako Cisco, Commvault, Dell EMC, Fortinet, Hewlett Packard Enterprise, Microsoft a VMware. Mezi naše významné partnery patří i české technologické firmy Konica Minolta, Fujitsu, Diebold Nixdorf či SafeDX.

 

 

Certifikace

Věříme, že dobré služby v oblasti IT nelze nabízet bez hluboké znalosti problematiky, používaných technologií a soudobých trendů. S dodavateli klíčových technologií se proto snažíme udržovat vztahy na úrovni dlouhodobého partnerství. Dosvědčují to mimo jiné následující certifikáty:

  • ISO/IEC 27001:2013, Tier III
  • VMware Enteprise Cloud provider a VMware Enterprise Solution provider
  • Microsoft Partner Data Center, HPE Silver Partner, Registrovaný partner Cisco
  • Commvault Service Provider Partner, DellEMC Authorised Partner, Fortinet Authorised Partner

Více o certifikacích

Systém Compliance

My všichni v DataSpring se chováme podle etických pravidel a zásad platných pro celou skupinu KKCG, jejíž jsme součástí. Etické chování vyžadujeme i od našich obchodních partnerů. Detailní informace k pravidlům si můžete přečíst v sekci Systém Compliance.

systém Compliance

Případové studie

Zajímá vás, jak jsou naše služby využity v praxi a coo se díky nim u našich zákazníků podařilo zlepšit? Připravili jsme pro vás několik případových studií, ve kterých najdete informace o poskytování IT infrastruktury pro Cleverlance, o přechodu na virtuální datové centrum pro FIEGE či o provozování IT služeb pro CK FISCHER.

PŘÍPADOVÉ STUDIE