O nás

Jsme DataSpring

Jsme nejrychleji rostoucí technologická firma v České republice v roce 2016 (dle Deloitte Technology Fast 50). Poskytujeme profesionální cloudové a IT služby, jsme specialisty na analýzu a zpracování dat, poskytujeme poradenství v oblasti business intelligence a využití dat a informací pro rozvoj podnikání. Další významné oblasti jsou bezpečnostní služby a správa a poskytování databází.

Stavíme na partnerství se světovými technologickými lídry, zázemí vlastních moderních datových center a hlubokých znalostech svých expertů. Jsme partnerem malým i velkým firmám, kterým pomáháme racionalizovat IT, zlevňovat provoz a přinášet potřebnou flexibilitu pro jejich rozvojové záměry. Jsme držitelem certifikace Systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) ISO/IEC 27001:2013. Jsme členem investiční skupiny KKCG.

Výroční zpráva za rok 2017

Naše datová centra

Navrhli jsme je v souladu s posledními trendy. Vybavili je nejnovějšími technologiemi a umístili je do dvou bezpečných, geograficky oddělených lokalit — v Praze a v jihomoravských Lužicích. Jako jedno z mála datacenter v ČR získalo DC Lužice od Uptime Institute mezinárodní certifikaci Tier III. Systém souběžné správy nám v něm umožňuje provést údržbu jakékoliv části bez nutnosti přerušení činnosti. To vše dělá z DC Lužice spolehlivou a bezpečnou platformu pro poskytování služeb.

 

Více o datových centrech

Dlouhodobá partnerství

Spoléháme se výhradně na vlastní datová centra umístěná v České republice. Jsou nepřetržitě střežená a postavili jsme je podle posledních trendů s využitím technologií renomovaných firem. S klíčovými partnery navazujeme dlouhodobá partnerství. Naleznete mezi nimi uznávané značky jako Cisco, Commvault, Dell EMC, Fortinet, Hewlett Packard Enterprise, Microsoft a VMware. Mezi naše významné partnery patří i české technologické firmy Konica Minolta, Fujitsu, Diebold Nixdorf či SafeDX.

 

Certifikace

Věříme, že dobré služby v oblasti IT nelze nabízet bez hluboké znalosti problematiky, používaných technologií a soudobých trendů. S dodavateli klíčových technologií se proto snažíme udržovat vztahy na úrovni dlouhodobého partnerství. Dosvědčují to mimo jiné následující certifikáty:

  • ISO 27001, Tier III
  • VMware Professional Cloud provider a VMware Enterprise Solution provider
  • Microsoft Partner Data Center, HPE Silver Partner, Registrovaný partner Cisco
  • Commvault Service Provider Partner, DellEMC Authorised Partner, Fortinet Authorised Partner

Více o certifikacích