Bezpečnost

Bezpečnost internetu je v dnešní době stále aktuálnější téma

A to jak z pohledu koncových uživatelů, tak i administrátorů a bezpečnostních konzultantů velkých společností. Každou vteřinou přibude téměř 8 nových uživatelů internetu. Internetové prostředí stále roste a tím roste i bezpečnostní riziko. Lidé i společnosti jsou již na internetu závislí a neexistuje již téměř žádná společnost bez připojení k internetu. Tímto se stávají elektronická data společnosti dostupná i pro vnější svět a tím i potencionálním cílem útočníků.

Útočníka obvykle zajímají data, která může zpeněžit, zneužít či znepřístupnit a použít pro vydírání. Pokud nejste dostatečně chráněni, může se stát, že i vaše konkurence může ohrozit vaše obchody. V dnešní době není problém si za poměrně malou částku objednat v zahraničí cílený DDoS útok nebo dokonce celý botnet (síť kompromitovaných a zcela ovládnutých počítačů), který pak může útokem cílit právě na vás.

Díky našim zkušeným bezpečnostním architektům a spoluprací se špičkovými výrobci v oblasti bezpečnosti vám nabízíme možnost ochrany před kybernetickými útoky. Máme pro vás připraveny produkty, které vám zajistí vyšší bezpečnost vaší sítě a pohled na to, co se ve vaší síti děje.

Jaké služby v oblasti bezpečnosti vám můžeme nabídnout?

  • Naše unikátní řešení virtuálního datového centra s dedikovaným firewallem jen pro vás.
  • Služba LogDock pro sběr a analýzu logů, událostí a toků ze všech vašich síťových zařízení a aplikací. Nadstavbou je i kompletní SIEM řešení.
  • Ochranu vašich emailových schránek antispamovým a antivirovým řešením formou služby SpamHunter.
  • Ochranu před DDoS útoky na vaši infrastrukturu umístěnou v našem datovém centru.