Infrastruktura

Infrastruktura a výkon

Potřebnou infrastrukturu a výkon poskytujeme v několika různých modelech. Od infrastruktury formou služby přes databáze formou služby až po platformu formou služby. Všechna řešení jsou specifická, i proto jsme vám k dispozici již při vašich úvahách, které řešení je ideální, aby pokrylo všechny vaše potřeby. Zároveň se jedná o možnost získat enterprise technologie za přijatelnou cenu. Využitím IT infrastruktury datového centra získáte flexibilní výpočetní výkon, který můžete měnit dle aktuálních potřeb.

 

Výhody řešení

  • Zároveň lze kombinovat více virtualizačních platforem, popřípadě virtuální a fyzické servery, do jednoho Virtuálního datového centra, což umožňuje správu celého prostředí z jediného místa.
  • Služba je provozována v našem datovém centrum, které má certifikaci TIER III. Díky tomu získáte bezpečnou infrastrukturu v kvalitě garantované SLA, na kterou se můžete spolehnout. V neposlední řadě můžete pomocí této služby přesunout své náklady z CAPEXu do OPEXu.
  • S našimi zákazníky jsme v průběhu celého projektu, od prvotních analýz a hledání optimálního řešení až po samotný provoz infrastruktury.