BaaS

Backup as a Service

Zálohování jako služba je kompletní řešení zálohování vašeho firemního prostředí poskytované formou služby. Řešení je provozováno na enterprise platformě pro zálohování Commvault Simpana v našem datovém centru v Lužicích u Hodonína. Díky tomu vaše zálohovaná data neopustí území ČR. Se službou Backup as a Service získáte i možnost řešit „Disaster Recovery“ proces, který s vámi individuálně projdeme, nastavíme a otestujeme.

Hlavní výhody řešení Backup as a Service

  • Využívá certifikované Tier III datové centrum DataSpring
  • Šifrování dat probíhá již na vaší straně
  • Oddělené zálohy od vaší infrastruktury
  • Umožňuje také zálohování koncových stanic
  • Poskytuje pravidelný přehled o stavu zálohování – monitoring a reporting
  • Flexibilita změn – objem dat, rozsah a způsob zálohování
  • Řeší také Disaster recovery scénáře
  • Optimalizuje náklady

Zálohování koncových stanic

Čtvrtina společností ze segmentu SMB již čelila problémům vyplývajícím ze ztráty nebo poškození dat. S nárůstem využívání mobilních zařízení se zároveň zvyšuje potenciální hrozba ztráty dat v souvislosti se ztrátou, krádeží nebo poruchou těchto zařízení. Předejít těmto nepříjemnostem ale můžete poměrně snadno prostřednictvím našeho, na míru přizpůsobeného řešení zálohování koncových stanic.

Naše služba vám přináší flexibilní řešení ochrany firemních dat z koncových stanic (PC, notebooky) zálohovaných do našeho datového centra umístěného v České republice. Řešení chrání data v případě ztráty, krádeže, HW poruchy, lidské chyby i úmyslným zadržováním dat ze strany zaměstnance. Každá koncová stanice je automaticky zálohovaná podle schválených zálohovacích a bezpečnostních politik. V rámci těchto politik můžete definovat individuální uživatelské profily. Celé zálohované prostředí je monitorováno a administrátor má k dispozici reporty o stavu zálohované infrastruktury.

Zajímají mě další služby z oblasti zálohování

 

Stáhněte si produktový leták Backup as a Service

Stáhněte si produktový leták Zálohování koncových stanic