DDoS Guard

Buďte připraveni dříve, než na vás přijde útok.

DDoS útoky jsou poslední dobou opět v módě. Téměř každá společnost je připojena k internetu a má vlastní webové stránky, e-shop, aplikace a servery dostupné v demilitarizované zóně. Tímto se stávají terčem pro útočníky, vyděrače a konkurenci. Zajistěte si ochranu vaší společnosti proti DDoS útokům ještě dnes. Služba DDoS Guard je určená pro zákazníky, kteří čerpají alespoň jednu službu z našeho portfolia.

Jak vás ochráníme

S naší službou DDoS Guard spolehlivě zabezpečíte vaše síťové prvky, služby a aplikace, které provozujete z našeho datového centra. Základem ochrany je kombinace průběžného čištění zahraničního provozu od útoků, využití DDoS ochrany na perimetru datového centra a nepřetržitý monitoring a analýza provozu, které nám dávají přidanou hodnotu v podobě včasného odhalení jakékoliv odchylky, profilu toku dat a jeho průběhu. V případě útoku ze zahraniční je datový tok vyčištěn od nelegitimního (špatného) provozu a vaše služby zůstanou útokem nedotčeny. V případě útoku z NIXu je útočník zablokován a služby datového centra jsou dostupné.

Jako doplněk ke službě DDoS Guard a zvýšení zabezpečení vaší sítě vám můžeme nabídnout službu LogDock pro sběr a monitoring logů ze všech zařízení ve vaší síti.

Zajímají mě další služby z oblasti Security

Stáhněte si produktový leták DDoS Guard