IaaS

Infrastructure as a Service (IaaS)

Vám přináší možnost využít výpočetní výkon a infrastrukturu dle svých představ. Nezáleží na tom, zda potřebujete prostor pro CRM, ERP nebo úložiště dat. IaaS se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Zároveň se jedná o řešení, které vám poskytne enterprise technologie bez vysokých počátečních nákladů. Od nás získáte infrastrukturu dle svých potřeb a vše ostatní je již ve vaší správě – máte tedy vždy pod kontrolu vše, co se na serveru děje. V případě potřeby jsme schopni vám rychle a efektivně pomoci.

IaaS nabízíme ve variantě virtuálního nebo fyzického serveru, který je přidělen pouze vám. Ve virtuální variantě vám přidělíme výpočetní zdroje a vy si sami rozhodnete, do jaké úrovně si tyto zdroje chcete spravovat. Připravili jsme pro vás modely – Resource Pool, kde si přidělený virtuální prostor spravujete sami a vytváříte si jednotlivé virtuální servery, Virtuální Server, kde vám připravíme jednotlivé virtuální servery dle vašich požadavů a v případě, že potřebujete virtuální server s konkrétním operačním systémem, máme pro vás připraveny již předkonfigurované virtuální servery.

Podporované virtualizační platformy

Nabízíme vám dvě virtualizační platformy, VMware a Microsoft Hyper-V, propojené unifikovaným systémem správy a integrovaným dohledem. V jediném Virtuálním datovém centru (vDC) je možné kombinovat více platforem.

S IaaS získáte:

  • flexibilitu a možnost reagovat na měnící se požadavky v oblasti IT
  • možnost financování z OPEX – není třeba vysoké pořizovací náklady
  • enterprise technologie za zajímavé ceny
  • možnost využít více virtualizačních platforem, popřípadě kombinovat fyzické a virtuální servery pod jednou správou
  • garantovaná SLA z Tier III certifikovaného datového centra
  • naši specialisté vám pomohou najít optimální řešení vašich potřeb a zajistí hladký průběh migrace.

Zajímají mě další služby z oblasti Infrastruktury

Stáhněte si produktový leták Infrastructure as a Service