Open DBaaS


Vysoce dostupná databáze pro vaše aplikace

Nechte správu databáze na nás a sami řešte pouze aplikaci, kterou budete nad databází provozovat. Nemusíte řešit nastavení, patchování, updaty, ale můžete věnovat čas tomu, co znáte a umíte nejlépe – tedy vašim aplikacím a businessu. Můžete si vybrat mezi MariaDB a PostgreSQL.

Dostupnost především

Naše řešení je postavené na režimu vycházejícím z klasického HA (vysoká dostupnost), ale je šité na míru přímo vám. Připravíme vhodnou infrastrukturu a celé řešení od návrhu až po realizaci. Díky tomu můžeme garantovat dostupnost databáze 99 %. Celé řešení je monitorované v režimu 24/7 naším servicedeskem.

Flexibilní řešení

Architektura celého řešení je navržena tak, aby šlo dynamicky měnit konfiguraci (CPU, RAM i diskový prostor) dle vašich aktuálních potřeb. Vše lze upravovat bez nutnosti restartu a tedy bez přerušení běhu aplikací.

 

Klademe důraz na bezpečnost

Bezpečnost je u našich řešení vždy na prvním místě. Ať se jedná o fyzickou bezpečnost celého datového centra, tak i databází. Databáze jsou umístěné ve vDC (virtuálním Datovém centru) – vše je tedy bezpečně odděleno od ostatních uživatelů, zabezpečeno a monitorováno. To vám může pomoci i při nastavování procesů pro GDPR.

Zajímají mě další služby z oblasti PAAS

Stáhněte si produktový leták Open DBaaS