Power as a Service

Powered by      

Služba využívající technologii IBM® Power Systems™ je určena právě vám, pokud potřebujete robustní a škálovatelný výkon. Prostředí je určené nejen pro testování a disaster recovery klíčových systémů vaší společnosti. Součástí řešení může být předinstalovaný a popřípadě i spravovaný OS AIX, AS/400 nebo Linux. Díky flexibilitě celého řešení vždy platíte pouze výkon, který potřebujete a který můžete libovolně měnit.

 Příklady využití:

  • Testovací a vývojové prostředí – pro přípravu a provoz testovacího prostředí nemusíte pořizovat vlastní SW nebo HW. Díky tomu lze náklady přesunout z CAPEXu do OPEXu a hradíte pouze měsíční spotřebu.
  • Disaster recovery – využijte provoz druhého prostředí pro DR scénáře v geograficky oddělené lokalitě. Lze kombinovat s testovacím a vývojovým prostředím. Díky tomu se jedná o nákladově efektivní řešení.
  • Prostředí pro migraci – ideální, pokud z nějakého důvodu potřebujete druhé funkční prostředí a nechcete pořizovat druhý HW. Můžete také obě prostředí provozovat zároveň, například po migraci na SAP HANA může původní SAP běžet potřebnou dobu z našeho datacentra.

Součástí služby je i nepřetržitý monitoring infrastruktury a servicedesk pro řešení vašich požadavků.

Zajímají mě další služby z oblasti Infrastruktury

Stáhněte si produktový leták Power as a Service