Aktuality

Technický ředitel DataSpring David Lukeš ve výběru TOP 30 IT osobností

Redakce časopisů Computerworld a CIO Business World již po páté v řadě vybraly 30 nejzajímavějších osobností, které působí v IT oblasti. Mezi nimi je i David Lukeš, technický ředitel DataSpring. Jak si nastavuje priority pracovních úkolů? Jak kompenzuje pracovní vytížení? A jaký má postoj k riskování? Odpovědi na tyto, ale i na jiné otázky se dozvíte ve speciální příloze časopisu Computerworld s názvem TOP 30 IT osobností, která vyšla 21. 12. 2016. Medailonek Davida Lukeše najdete také níže.

Projekt časopisů Computerworld a CIO Business World čtenářům blíže představuje třicet zajímavých osobností z oboru IT, vytipovaných redakcemi a čtenáři našich titulů. Nominace jsou otevřené veřejnosti, čtenáři tak mohou hlasovat pro nominanty nebo IT osobnost dokonce sami nominovat.

V TOP 30 IT osobností se objevují nejen TOP manažeři významných IT společností či úspěšní zakladatelé českých IT firem, ale i další renomovaní odborníci, kteří pomáhají vytvářet povědomí o současných trendech v oblasti informačních technologií.