Aktuality

Vítáme nováčky na palubě DataSpring

Štěpán Vraný
Na pozici systémového administrátora oddělení Technology nastoupil Štěpán Vraný. Celý svůj předchozí profesní život strávil ve “zdech” kutnohorského Foxconnu, nejprve jako zaměstnanec samotného Foxconnu a pak jako technický konzultant v barvách Hewlett Packard Enterprise. Věnoval se především instalaci a konfiguraci systémů (Blade system, Proliant DL, Synergy, …) podle zákaznických požadavků. Hodně času věnoval automatizaci, aby nemusel všechna nastavení dělat ručně.
V osobním životě věnuje své pomalu se rozrůstající rodině a také nezapomíná na své koníčky, kde momentálně dominuje vaření, focení a hraní her na Xbox ONE.
A na co se těší v DataSpringu? “Těším se na to, že poznám datacentrum i z toho „provozního hlediska“ cloud providera, takže do sebe zapadnou nově znalosti s těmi získanými v minulém zaměstnání.”

Michal Wolf
Do týmu Internal ICT Services na pozici ICT Service Desk Supervisor nastoupil Michal Wolf. Mým úkolem je vedení týmu 1. úrovně ICT podpory na Service Desku, podpora uživatelů KKCG a.s., a uživatelů v budově Vinohradská 230.
Michal před nástupem do DataSpring působil mimo jiné ve společnosti Telefónica O2 na pozici Product Specialist a ve Vodafonu jako Senior Product Specialist.
Svůj volný čas věnuje Michal koníčkům, mezi které patří hudba, sport, technologie, auta a motorky. V DataSpringu se těší na nové kolegy a spolupráci, zajímavé projekty a unikátní technologie.

Martin Roubíček
Martin Roubíček posílil na pozici In-house Lawyer legal tým DataSpring a zajišťuje kompletní právní agendu firmy.
Martin přichází z advokátky Bird & Bird, kde kromě IT práva dělal např. veřejné zakázky, ochranné známky, svobodný přístup k informacím nebo GDPR.
Ve volném čase si rád zahraje squash nebo fotbal (venkovní i stolní). Vedle toho plánuje aktuálně s přáteli oprášit jednu hodně nerdovskou záležitost – „kartičky“ Magic the Gathering. Z těch peprnějších zálib by mohl jmenovat např. amatérské sbírání a ochutnávku kvalitních rumů. Pak je taky spousta zálib, na které Martinovi bohužel zbývá už jen minimum času – knihy, divadlo apod.