SERVICE DESK NONSTOP   +420 222 74 40 13

SERVISNÍ PORTÁL  přihlásit se do portálu

Aktuality

DataSpring a Commvault. Experti na backup

Již po osmé v řadě je společnost Commvault leadrem v Gartnerově v Magic Quadrantu.

Gartner zařadil enterprise software Commvault do kvadrantu „Leaders“ v oblasti správy dat v datacentrech a řešení pro obnovu dat. Právě na této platformě provozuje DataSpring ze svého TIER III datového centra v ČR službu zálohování. Služba nahrazuje tradiční řešení zálohování, kdy zákazník řeší nákup drahého zálohovacího software, podpory, on-premis serverů a diskových polí, páskových mechanik apod.

Organizace Gartner ve své studii Magic Quadrant pravidelně nezávisle hodnotí poskytovatele služeb z pohledu kvality a efektivnosti řešení, inovativnosti, zákaznické zkušenosti a dalších vlastností, jako například možnosti zálohování na jiná média, spolupráce s různými OS, virutalizačními platformami, databázemi či aplikacemi. Výrobci zařazeni do hodnocení musí splňovat i určitá obratová kritéria v dané oblasti, musí aktivně prodávat a zajišťovat podporu pro své řešení v minimálně dvou hlavních regionech (Severní Amerika, Evropa, Asia/Pacific) a musí své řešení prodávat minimálně rok před začátkem hodnocení.

Backup by DataSpring

Backup as a Service zajistí kompletní řešení zálohování firemního prostředí poskytované formou služby. Řešení je provozováno na enterprise platformě pro zálohování Commvault  v bezpeční ve vlastním datovém centru v ČR. Díky tomu vaše zálohovaná data (z aplikací, virtuálních a fyzických serverů, databází i koncových zařízení) neopustí území ČR. Služba nabízí možnost řešit „Disaster Recovery“ proces, který vyřeší obnovu dat po havárii a tím předchází ekonomickým škodám. Při ukládání dat do datového centra je zajištěna bezpečnost v podobě šifrování.

Celé znění zprávy (v angličtině) naleznete zde.