SERVICE DESK NONSTOP   +420 222 74 40 13

SERVISNÍ PORTÁL  přihlásit se do portálu

Aktuality

S DataSpringem na greenu Casa Serena

V pátek 27. září 2019 se konal již 4. ročník golfového turnaje Data Center Golf Tournament. A stejně jako v minulých letech se akce uskutečnila na soukromém hřišti společnosti Foxconn Casa Serena v obci Roztěž nedaleko Kutné Hory. Turnaj jsme pořádal DataSpring ve spolupráci s firmou SafeDX u příležitosti 3. narozenin Datového centra Praha.

Turnaj se hrál formou Texas Scramble týmů – hráči ve flightech nebojovali mezi sebou s cílem zlepšit svůj vlastní handicap, ale hráli jako jeden tým. Turnaje se zúčastnilo 72 hráčů z řad obchodních a technologických partnerů, přivítali jsme i několik nehrajících hostů. I počasí nám přálo, bylo krásných 20 stupňů, chvílemi svítilo i sluníčko. Podmínky pro golfisty skoro ideální. Co víc si na konci září přát ?

Stejně jako v loňském roce byla zajímavým zpestřením dne účast české profesionální golfistky Edity Urbanové, která v průběhu vložené soutěže „Beat the Pro“ na jamce č. 17 (par 3, 141 m) prověřovala um jednotlivých hráčů. A chvílemi to bylo opravdu napínavé ?

Všem golfistům děkujeme za účast a za skvělé výkony na hřišti. Velký dík patří společnosti Foxconn za možnost využití golfového hřiště Casa Serena, které právem patří mezi nejlepší české golfové lokality. A v neposlední řadě děkujeme všem partnerům za jejich podporu při realizaci akce. Příští rok na hřišti Casa Serena na viděnou.